DANE TECHNICZNE
| Typ baterii | litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność znamionowa | 15600 mAh (173Wh) |
| Napięcie znamionowe | 11.1V |
| Maksymalne napięcie ładowania DC | 12.6V |
| Maksymalne natężenie ładowania DC | 3A |
| Napięcie wyłączenia | 9V |
| Wymiary baterii (szer x wys x gł) | 131 x 90 x 76mm |
| Waga | 1.05kg |
| Żywotność baterii | do 800 cykli ładowania (w zależności od głębokości rozładowania oraz warunków przechowywania) |
| Maksymalne samorozładowanie | 10%/miesiąc (przy temperaturze otoczenia 25°C/77°F) |
TEMPERATURA
| Temperatura otoczenia podczas pracy | -20°C to +60°C |
OPIS PRODUKTU
| • Bateria przeznaczona do użytku wraz z lodówkami przenośnymi Yolco, służąca jako dodatkowe źródło zasilania. |
| • O poziomie naładowania baterii informują umieszczone na urządzeniu diody LED. |
SPECYFIKACJA ADAPTERA AC/DC:
| Prąd wejściowy AC | 100-240V~ 50/60Hz, 1.0A |
| Prąd wyjściowy DC | 12.6V 2.0A, 25.2W |

