CECHY PRODUKTU I ZAKRES STOSOWANIA
-
- Urządzenie zaprojektowane specjalnie do zastosowań medycznych i laboratoryjnych.
-
- Chłodziarka wyposażona jest w ekologiczny czynnik chłodniczy na bazie węglowodorów (R600a) oraz izolację poliuretanową bez freonów, zapewniającą mniejszy potencjał globalnego ocieplenia.
-
- Urządzenie z hermetycznie zamkniętą sprężarką, wymuszonym obiegiem powietrza i automatycznym odszranianiem zapewnia wysoką wydajność chłodzenia.
-
- Regulowane półki z drutu pokrytego tworzywem sztucznym, zapewniają lepszą cyrkulację powietrza i elastyczne możliwości przechowywania.
-
- Posiada port dostępowy sondy o średnicy 25 mm, przystosowany do podłączenia sprzętu monitorującego.
-
- Chłodziarka posiada trójwarstwowe szklane drzwi z ogrzewaniem ramy, zapewniające brak kondensacji nawet w temperaturze 32°C i przy wilgotności względnej 80%. Magnetyczne uszczelki gwarantują doskonałą szczelność.
WYMIARY
| Szerokość | Głębokość | Wysokość | |
| Wymiary zewnętrzne | 595 mm | 670 mm | 840 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 515 mm | 455 mm | 625 mm |
| Pojemność użytkowa | 130 L |
| Waga | 48 kg netto/ 52 kg brutto |
TEMPERATURA
| Zakres temperatur | +2°C do +8°C |
DANE TECHNICZNE
| Klasa klimatyczna | N, 16°C-32°C |
| Rodzaj chłodzenia | wymuszony obieg powietrza |
| Tryb rozmrażania | automatyczny |
| Czynnik chłodniczy | R600a, 30g |
| Poziom hałasu | 37 dB(A) |
DANE ELEKTRYCZNE
| Zasilanie | 220~240V / 50/60Hz |
| Moc (W) | 180 W |
PARAMETRY EKSPLOATACYJNE
| Czujnik temperatury | NTC |
| Zużycie energii | 1 kWh/24h |
ALARMY
| Wysoka/niska temperatura | ✓ |
| Alarm wysokiej temperatury otoczenia | ✓ |
| Alarm przy uchylonych drzwiach | ✓ |
| Awaria zasilania | ✓ |
| Niski poziom naładowania baterii | ✓ |
| Błąd czujnika | ✓ |
| Awaria łączności | ✓ |
| Alarm zdalny | ✓ |
| Alarm wizualny i dźwiękowy | ✓ |
AKCESORIA
| Kółka | 2 szt. |
| Nóżki | 2 szt. |
| Port dostępowy | 1 szt. |
| Półki / kosz | 3/1 |
| Interfejs USB | opcjonalnie |
| RS485 | opcjonalnie |
STEROWANIE
| Kontroler | Mikroprocesor |
| Wyświetlacz | LED |
| Wentylator | Automatyczne wyłączenie po otwarciu drzwi |
MATERIAŁY
| Materiał zewnętrzny | malowana stal |
| Materiał wewnętrzny | polistyren |
| Grubość drzwi | 50 mm |
| Materiał półek | drut stalowy, pokryty tworzywem sztucznym |
CERTYFIKATY
| CE, UKCA, DIN13277 (opcjonalnie) |




