CECHY PRODUKTU I ZAKRES STOSOWANIA
-
- Chłodziarka farmaceutyczna HYC-461GD służy do przechowywania leków, szczepionek, odczynników, produktów biologicznych i innych artykułów wymagających temperatury w zakresie 2–8°C w szpitalach, aptekach, zakładach farmaceutycznych, przychodniach i laboratoriach.
-
- Urządzenie z hermetycznie zamkniętą sprężarką, wymuszonym obiegiem powietrza i automatycznym odszranianiem zapewnia wysoką wydajność chłodzenia oraz równomierność temperatury ≤±1,5°C. Dodatkowo zawartość chłodziarki chroniona jest przez termostat przeciwzamrożeniowy.
-
- Chłodziarka posiada trójwarstwowe szklane drzwi z ogrzewaniem ramy, zapewniające brak kondensacji nawet w temperaturze 32°C i przy wilgotności względnej 80%. Magnetyczne uszczelki gwarantują doskonałą szczelność.
-
- Energooszczędne oświetlenie wewnętrzne LED, zamontowane na bocznych ścianach doskonale oświetlenia całą przestrzeń.
WYMIARY
| Szerokość | Głębokość | Wysokość | |
| Wymiary zewnętrzne | 595 mm | 800 mm | 1990 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 500 mm | 590 mm | 1670 mm |
| Pojemność użytkowa | 461 L |
| Waga | 115 kg netto/ 125 kg brutto |
TEMPERATURA
| Zakres temperatur | +2°C do +8°C |
DANE TECHNICZNE
| Klasa klimatyczna | N, 16°C-32°C |
| Rodzaj chłodzenia | wymuszony obieg powietrza |
| Tryb rozmrażania | automatyczny |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Poziom hałasu | 37 dB(A) |
STEROWANIE
| Kontroler | Mikroprocesor |
| Wyświetlacz | LED |
DANE ELEKTRYCZNE
| Zasilanie | 220~240V / 50Hz |
| Prąd elektryczny | 1,7 A |
PARAMETRY EKSPLOATACYJNE
| Czujnik temperatury | NTC |
| Zużycie energii | 1,85 kWh/24h |
ALARMY
| Wysoka/niska temperatura | ✓ |
| Alarm wysokiej temperatury otoczenia | ✓ |
| Alarm przy uchylonych drzwiach | ✓ |
| Awaria zasilania | ✓ |
| Niski poziom naładowania baterii | ✓ |
| Błąd czujnika | ✓ |
| Awaria łączności | ✓ |
| Alarm przegrzania skraplacza | ✓ |
| Alarm zdalny | ✓ |
AKCESORIA
| Kółka | 4 szt. |
| Nóżki | 2 szt. |
| Port dostępowy | 2 szt. |
| Półki | 6 szt. |
| Drukarka | opcjonalnie |
| Interfejs USB | opcjonalnie |
| RS485 | opcjonalnie |
MATERIAŁY
| Materiał zewnętrzny | malowana stal |
| Materiał wewnętrzny | polistyren |
| Grubość drzwi | 50 mm |
CERTYFIKATY
| CE, DIN13277 (opcjonalnie) |



