ZAKRES STOSOWANIA
Chłodziarka farmaceutyczna przeznaczona dla aptek, zakładów farmaceutycznych, stacji kwarantanny, ośrodków zdrowia i szpitali; służy do przechowywania produktów biologicznych oraz tych, które wymagają przechowywania w temperaturze od 2 do 8°C.
-
- Energooszczędna dzięki warstwie pianki o grubości 70 mm oraz zoptymalizowanemu układowi chłodniczemu.
-
- Konstrukcja zapewniająca redukcję hałasu.
-
- Zawiera czynnik chłodniczy na bazie węglowodorów – system chłodniczy w pełni przyjazny dla środowiska. Warstwa izolacyjna z poliuretanu.
-
- Wyposażony w czujnik górny wyświetlacza, czujnik dolny wyświetlacza, czujnik odszraniania, czujnik sterujący, czujnik temperatury otoczenia oraz czujnik zanieczyszczenia skraplacza.
-
- Parownik żebrowany oraz układ z dwoma wentylatorami zapewniają większą jednolitość temperatury, która wynosi ±2°C.
WYMIARY
| Szerokość | Głębokość | Wysokość | |
| Wymiary zewnętrzne | 760 mm | 897 mm | 1993 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 620 mm | 706 mm | 1520 mm |
| Pojemność użytkowa | 639 L |
| Waga | 200 kg netto/ 240 kg brutto |
TEMPERATURA
| Zakres temperatur | +2°C do +8°C |
DANE TECHNICZNE
| Klasa klimatyczna | ST |
| Rodzaj chłodzenia | wymuszony obieg powietrza |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Poziom hałasu | 43 dB(A) |
STEROWANIE
| Kontroler | Mikroprocesor |
| Wyświetlacz | LED |
| Automatyczne wyłączenie wentylatora po otwarciu drzwi | ✓ |
DANE ELEKTRYCZNE
| Zasilanie | 220~240V / 50Hz |
| Prąd elektryczny | 2.15 A |
ALARMY
| Wysoka/niska temperatura | ✓ |
| Alarm zdalny | ✓ |
| Awaria zasilania | ✓ |
| Błąd czujnika | ✓ |
| Niski poziom naładowania baterii | ✓ |
| Awaria uchylonych drzwi | ✓ |
| Alarm dźwiękowy i wizualny | ✓ |
AKCESORIA
| Kółka | ✓/ 4 szt. |
| Nóżki | ✓/ 2 szt. |
| Port dostępowy | ✓ |
| Półki | 4 szt. |
| Interfejs USB | ✓ |
| Drukarka | opcjonalnie |
| Rejestrator wykresów | opcjonalnie |
CERTYFIKATY
| CE, UKCA |


