CECHY PRODUKTU
- Dzięki kompaktowej konstrukcji zapewnia pełną wydajność zarówno w przypadku ustawień na blacie, układów piętrowych, jak i montażu pod blatem.
- Idealny do precyzyjnej regulacji zmian temperatury w szerokim zakresie wartości, od -86°C do -20°C, przy zachowaniu równomierności temperatury na poziomie ≤±2°C.
- Ten zaawansowany system chłodniczy wykorzystuje w 100% naturalne czynniki chłodnicze, aby zmniejszyć wpływ na klimat.
- Zoptymalizowany pod kątem efektywności energetycznej, charakteryzujący się zużyciem energii wynoszącym zaledwie 3 kWh dziennie w temperaturze -80°C.
- Ulepszony otwór nadmiarowy ciśnienia, czas ponownego wejścia skrócony do zaledwie 60 sekund.
- Poziom hałasu wynosi ≤ 46 dB(A), co zapewnia ciche otoczenie.
- Zastosowanie technologii regulacji temperatury PID pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury i utrzymuje wahania temperatury w granicach ±0,5°C w zakresie od -20°C do -86°C.
- Innowacyjna technologia chłodnicza bez sprężarki i oleju zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność.
DANE TECHNICZNE
| Szerokość | Głębokość | Wysokość | |
| Wymiary zewnętrzne | 779 mm | 820 mm | 816 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 440 mm | 444 mm | 505 mm |
| Szerokość szafki (bez uchwytu i zawiasów) | 705 mm |
| Pojemność użytkowa | 100 L |
| Waga | 110 kg netto/ 145 kg brutto |
TEMPERATURA
| Wydajność chłodzenia | -86°C |
| Zakres temperatur | -20°C ~ -86°C |
DANE TECHNICZNE
| Klasa klimatyczna | N |
| Rodzaj chłodzenia | chłodzenie bezpośrednie |
| Tryb rozmrażania | manualny |
| Czynnik chłodniczy | HC |
| Poziom hałasu | ≤46.3 dB(A) |
DANE ELEKTRYCZNE
| Zasilanie | 220~240V / 50/60Hz |
| Maksymalna moc | 300 W |
ALARMY
| Wysoka/niska temperatura | ✓ |
| Alarm przegrzania skraplacza | brak |
| Alarm awarii zasilania | ✓ |
| Alarm wysokiego/niskiego napięcia | ✓ |
| Alarm błędu czujnika | ✓ |
| Niski poziom naładowania baterii | ✓ |
| Alarm wysokiej temperatury otoczenia | ✓ |
| Alarm przy uchylonych drzwiach | ✓ |
| Opóźnienie uruchomienia | ✓ |
AKCESORIA
| Kółko | ✓ |
| Nóżki poziomujące | ✓ |
| Iluminator | 1 |
| Drzwi wewnętrzne | 2 |
| Półki | 1 – regulowane półki ze stali nierdzewnej |
| Wymiary półki | 425mm (szerokość) 430mm (głębokość) |
| Maksymalna dopuszczalna waga obciążenia półki | 90 kg |
| Ilość półek do zamrażarki (pudełka 2-calowe) | 72 |
| Interfejs USB | ✓ |
| Alarm zdalny | ✓ |
| Gniazdo zasilania 5 V | ✓ |
| Rejestrator temperatury | brak |
| System rezerwowy CO2 | opcjonalnie |
| System rezerwowy z wykorzystaniem azotu ciekłego (LN2) | opcjonalnie |
STEROWANIE
| Kontroler | Mikroprocesor |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy LCD |
CERTYFIKATY
| CE |

