CECHY PRODUKTU
-
- Zamrażarka UltraEco ULT to wyjątkowo ekologiczna alternatywa dla chłodni.
-
- Łączy w sobie czynnik chłodniczy na bazie węglowodorów, technologię sprężarek inwerterowych oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonych materiałów, co pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.
-
- Chłodziwo w postaci naturalnych węglowodorów oraz materiały izolacyjne to cechy charakterystyczne zamrażarki UltraEco ULT – pierwszej tego typu urządzenia w branży. Te nietoksyczne, przyjazne dla środowiska materiały są bardziej ekologiczne, nie powodują zubożenia warstwy ozonowej i zmniejszają ślad węglowy, zapewniając bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie izolacyjne w porównaniu z zamrażarkami obecnej generacji.
-
- Podwójne czujniki zapewniają precyzyjne wykrywanie zmian temperatury, podwajając bezpieczeństwo przechowywania próbek.
-
- Funkcja autodiagnostyki sprężarki uruchamia natychmiastowe alarmy w przypadku awarii, umożliwiając szybką interwencję serwisową zapobiegając uszkodzeniu próbek.
-
- Izolacja VIP zapewnia 6-godzinne utrzymanie temperatury, chroniąc próbki podczas krótkotrwałych przerw w dostawie prądu. Opcjonalny, wbudowany, niezależny system rezerwowy gwarantuje bezpieczeństwo próbek nawet podczas długotrwałych awarii zasilania.
DANE TECHNICZNE
| Szerokość | Głębokość | Wysokość | |
| Wymiary zewnętrzne | 1046 mm | 998 mm | 1970 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 766 mm | 716 mm | 1310 mm |
| Szerokość szafki (bez uchwytu i zawiasów) | 946 mm |
| Pojemność użytkowa | 730 L |
| Waga | 315 kg netto/ 368 kg brutto |
TEMPERATURA
| Wydajność chłodzenia | -86°C |
| Zakres temperatur | -40°C ~ -86°C |
DANE TECHNICZNE
| Rodzaj chłodzenia | chłodzenie bezpośrednie |
| Tryb rozmrażania | manualny |
| Czynnik chłodniczy | HC |
| Poziom hałasu | ≤42 dB(A) |
DANE ELEKTRYCZNE
| Zasilanie | 100~230V / 50/60Hz |
| Maksymalna moc | 900 W |
ALARMY
| Wysoka/niska temperatura | ✓ |
| Alarm przegrzania skraplacza | ✓ |
| Alarm awarii zasilania | ✓ |
| Alarm wysokiego/niskiego napięcia | ✓ |
| Alarm błędu czujnika | ✓ |
| Niski poziom naładowania baterii | ✓ |
| Alarm wysokiej temperatury otoczenia | ✓ |
| Alarm przy uchylonych drzwiach | ✓ |
| Opóźnienie uruchomienia | ✓ |
AKCESORIA
| Kółko | ✓ (4 szt.) |
| Nóżki poziomujące | ✓ (2 szt.) |
| Iluminator | 2 szt. tylne, średnica (15 mm) |
| Drzwi wewnętrzne | 4 szt. |
| Półki | 3 – regulowane półki ze stali nierdzewnej |
| Wymiary półki | 752mm (szerokość) 650mm (głębokość) |
| Maksymalna dopuszczalna waga obciążenia półki | 90 kg |
| Ilość półek do zamrażarki (pudełka 2-calowe) | 20 |
| Pojemność (pudełka 2-calowe) | 500 |
| Interfejs USB | ✓ |
| Alarm zdalny | ✓ |
| Gniazdo zasilania 5 V | ✓ |
| Rejestrator temperatury | opcjonalnie |
| System rezerwowy CO2 | opcjonalnie |
| System rezerwowy z wykorzystaniem azotu ciekłego (LN2) | opcjonalnie |
STEROWANIE
| Kontroler | Mikroprocesor |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy LCD |
CERTYFIKATY
| CE, UL, ENERGY STAR, DIN |


